Twitch zakazuje propagaci hazardu se skiny

Estimated read time 2 min read

Už žádná propagace nebo sponzoři.

Twitch začal poslední dobou brát hazardní streamy velmi vážně. Někteří velcí streameři se kvůli těmto novým pravidlům dokonce přesunuli na konkurenční Kick. Twitch však nepolevuje a chce hazard vyhaldit ještě více. Nově streamerům také zakázali jakoukoli propagaci hazardních stránek s CS:GO skiny.

Tento šedý market hazardních stránek se skiny je již nedílnou součístí CS:GO. Téměř každý hráč se někdy nějakou formou k tomuto fenoménu dostal. Některé z těchto stránek dokonce sponozorují velké profesionální týmy. Nikdo ale přesně neví, jak je tento market velký. Twitch ovšem říká, že ani tento hazard na jejich platformu rozhodně nepatří. Důvodem je především to, že streamy mnohdy sledují diváci mladšího věku.

(zdroj: Valve)

Zatím se přesně neví, jak daleko pravidla sahají. Je možné dostat ban je za samotné navštívení stránky na streamu bez jakékoli další propagace? Twitch vydal prohlášení, že mají v hledáčku již několik stránek, které v žádném případě nechtějí na streamech vidět. Řekli také, že po představení CS2 se zájem o skiny na Twitchi opět zvedl a chtějí si proto pohlídat, aby se ve velkém nezačal propagovat hazard.

Nově zavedené pravidlo způsobilo na Twitchi propad propagace hazardních CS:GO stránek o 75%. Uvidíme tedy, jak velký budou mít tato nová pravidla dopad na CS:GO komunitu obecně. Většina hazardu se skiny je totiž propagována právě na streamech.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.