TOP 10 misí ze serie Hitman

Estimated read time 2 min read

Serie Hitman se nepochybně zapsala do herní historie. Každý o ní alespoň jednou četl nebo slyšel. Někteří hráči na Hitmana nedají dopustit. Pojďme se podívat na pár misí, díky kterým jsme si tuto serii tolik zamilovali.

The King of Chinatown – Hitman: Absolution

Absolution v některých ohledech docela zaostávalo za svými předky. I tak se ale našlo pár zajímavých misí, jako třeba King of Chinatown. Hraje se jako docela normální Hitman mise, což je na Absolution někdy až nezvyklé. Neutíkáte před jednotkou SWAT ani neprocházíte lineárním prostředím. Spíše prozkoumáváte malinké náměstíčko a hledáte způsob, jak zabít jistého gangstera. Na usmrcení můžete použít rybu fugu a to je za mě určitě plus!

Chasing a Ghost – Hitman 2

Asi jeden z největších experimentů v Hitman 2. Musíte zabít cíl, který je vám však neznámý. Než tedy něco uděláte, je potřeba zjistit jeho totožnost. Do hry to přidává to správné napětí. Mumbai vám dá pocit opravdu živého města. Hitman samozřejmě už udělal velké davy dříve, ale tady to funguje úžasně.

Anathema – Hitman 2: Silent Assassin

Silent Assassin můžeme brát jako prototyp toho, co se ze serie Hitmen má vlastně stát. Přesně něco takového nabízí jedna z prvních skoro až ikonických misí. Žádná z metod, jak svůj cíl zabít, není nějak extra zajímavá, přesto ale velká vila nabízí mnoho možností. Jenže kouzlo této mise leží trochu jinde. Převlečete se za pošťáka a prostě tam nakráčíte hlavními dveřmi? Nebo jako poslíček přinesete skrytou zbraň ve své zásilce?

Pokračování na další stránce!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.