Titáni možná už i v Apex Legends!

Estimated read time 2 min read

Blisk opět na scéně!

Apex Legends se odehrává v Titanfall vesmíru a mnohé tak překvapilo, že jsme za celou dobu neviděli ještě ani jednoho Titána. Respawn po vydání hry vysvětlil, že využití Titánů plánovali, ale nakonec se do finální podoby nedostali.

To by se však brzy mohlo změnit. Dataminer Biast12, který jíž dříve poskytl pravdivé informace o 7. sezóně, zveřejnil na Twitteru zaběry postavy Blisk. Jeho ultimátní schopnost „Standby for Titanfall“ umožňuje hráčům přivolat automatického Titána, který způsobí pořádný rozruch. Nejde přímo o Titána jako v Titanfall, kde do něj hráči mohou nastoupit a vše řídit sami. Místo toho spíš funguje jako Bob od Ashe z Overwatche – přijde na zavolání, střílí všude kolem sebe a pak zase zmizí. A to není vše! Podle všeho by navíc měl mít pasivní schopnost běhání po zdech, jako odkaz na Pilot Kit z Titanfallu.

A ono se vlastně není čemu divit. Blisk je původně jedním ze záporáků celého Titanfall světa. Jde o člověka, který stojí v samotném čele Apex Predators.

Nezapomeňte, že se ale blíží 1. duben a to znamená, že si z nás taky vývojáři mohou jen pěkně střílet. Respawn už má bohatou minulost s motáním hlavy dataminerům. To by se jim však tentokrát mohlo pěkně vymstít. Přidat do hry Titána by bylo něco, po čem fanoušci Titanfallu již dlouho touží. I kdyby byl tento Titán jen lehkým odvarem BT-7274, bude to lepší než nic. Určitě není lehké Titány do Apex Legends přidat a proto si myslím, že i pouze „hloupý“ bot je dobrým kompromisem.

Momentálně se předpokládá, že by Blisk a jeho Titán dorazili v 9. sezóně. Ta však ještě nemá datum vydání.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.