The Wolf Among Us 2 se odkládá až na příští rok

Estimated read time 2 min read

The Wolf Among Us 2 vyjde mnohem později.

Čekali jste snad vůbec něco jiného? Oživené Telltale Games oznámilo pokračování The Wolf Among Us v roce 2019 a od té doby se toto dělo skutečně hodně. Nejprve přišla pandemie Covid-19 a poté se studio rozhodlo, že hru předělají na Unreal Engine 5. Jelikož jsme však čekali mnoho let, ten jeden rok navíc nás už asi nezabije.

Rozhodnutí přišlo hlavně z toho důvodu, aby na zaměstnance nebyl vyvíjen příliš velký nátlak.

Nechat lidi vyhořet a tlačit na ně není správný krok vpřed. Pokud chceme i dále růst, musíme to zarazit a dělat lepší rozhodnutí. Jedinou alternativou by ještě bylo vydat nedokončenou hru, ale to by nás hráči roztrhali.

Jamie Ottilie, Telltale Games
(zdroj: Telltale Games)

Nikoho asi nepřekvapí, že crunch je v Telltale velmi žhavé téma. Původní studio bylo známé tím, že zaměstnance nutilo pracovat opravdu těžce. Jeden ze zakladatelů řekl, že pro přežití ve firmě je to nezbytné. Tento přístup dovedl původní Telltale k rychlému krachu. Není proto divu, že se nově zrozené studio snaží dělat věci jinak.

Zatím se neví, kdy přesně má nově The Wolf Among Us 2 vyjít. První díl byl jednou z nejlepších originálních her od Telltale a fanoušci se na něj nemohou dočkat.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.