Tento mod přetvoří Doom 3 na Doom Eternal

Estimated read time 2 min read

Doom 3 v úplně jiném provedení!

Debata, jestli je Doom 3 dobrá nebo špatná hra zřejmě nikdy neskončí. Teto díl je totiž trochu jiný než ostatní. Vsadil spíše na děsivou atmosféru a rychlé skákání po arénách šlo stranou. Někteří na tento díl nedají dopustit a jiní si zase přejou, aby byl smazán z historie.

Pokud patříte spíše do té druhé skupiny, můžete si teď vyzkoušet nový mod, který hru předělá na mohem rychlejší, intenzivnější a náročnější řežbu. Mod Runner’s Doom 3 vytvořil moder jménem rulesnote. Jeho hlavní myšlenkou bylo upravit parametry hry tak, aby se více blížila ostatním dílům. Díky toho je hráč mnohem rychlejší a nemusí měnit zásobníky. Na druhou stranu ale nepřátelé také běhají mnohem rychleji a dávají samozřejmě větší poškození.

Změn je ale mnohem více! Mod třeba náhodně znovu oživuje většinu padlých nepřátel. Také odstraňuje většinu spawnovacích efektů, aby neměl hráč možnost zabíjet monstra ještě v počáteční animaci.

Mod přímo v akci je možné vidět na poskytnutém videu. Stačí chvilka sledování a rychle zjistíte, že tohle je úplně jiný Doom 3, než jaký si pamatujete z roku 2004. Mod je možné stáhnout pro vanilla i BFG edici.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.