Tento hráč dohrál Minecraft bez udělání jediného kroku

Estimated read time 2 min read

Jen on, pár lodiček a malé prasátko Timmy.

Moc se mi líbí, když na sebe hráči vezmou podivné herní výzvy, jako třeba člověk, který dohrál Skyrim jen pomocí pochodně. Posledním účastníkem této „soutěže“ se stal jeden Minecraft hráč, který se rozhodl, že hru dohraje bez udělání jediného kroku! Pokud nepočítám přikrčení nebo skákání na místě, nikdy jindy své nohy nepoužil.

Minecraft vlastně nejde dohrát, protože se jedná o nekonečnou hru. Za dohrání Minecraftu se tedy považuje návštěva Endu a zabití Ender Draka.

Jak tedy dohrajete Minecraft bez chození? Nejhorší je asi začátek. Youtuber TheHeightAdvantage si vytvořil klasický svět a začal dělat úplně normální věci, jako sekání dřeva nebo kopání hlíny. Když měl trochu dřeva, udělal si loď a mohl se začít pohybovat. Jak ale určitě víte, používat loď na souši je velmi pomalý způsob dopravy.

Dalším krokem bylo najít zdroj vody. Díky ní mohl k sobě házet vodu a jezdit tak s lodičkou o něco rychleji. Když už mu ale lodě nestačily, sehnal si kamaráda Timmyho. Timmy bylo samozřejmě malé roztomilé prasátko.

Jeho nový kamarád s ním vydržel docela dlouho. Jak ale přišlo na návštěvu Endu a porážku draka, malý Timmy bohužel v boji padnul.

Challenge to byl určitě zajímavý a hlavně zdlouhavý. Původně měl ale vypadat trochu jinak. Youtuber našel seed, díky kterého se spawne v šachtě hned vedle vozíku. Chtěl do něj nasednout a až do konce hry už nevystoupit. Zjistil ale, že je to obtížnější, než si původně myslel. Tak třeba příště…


Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.