Zrušený Fallout Van Buren bude předělán jako New Vegas mod

Moderská komunita se pokusí hru přetvořit podle starého konceptu.

Van Buren bylo kódové označení pro sequel Falloutu 2, o který se mělo postarat studio Black Isle. Projekt byl však nakonec zrušen v roce 2003. Informace o něm se však začaly objevovat na internetu a mezi fanoušky Falloutu způsobily nadšení. Na jeho oživení nyní pracuje zkušená moderská komunita, která chce přivést Van Buren alespoň jako mod pro New Vegas.

Mod ponese název Revelation Blues a měl by se co nejvíce držet originálního konceptu. Alespoň tak je popsán na stránce NexusMods.

Originální Van Buren se měl odehrávat v roce 2253 a hráči se měli dostat do role uprchlého vězně, který prochází Amerikou. Při jeho putování mu však budou v patách strážní roboti. Navšívit jsme mohli třeba Denver nebo Grand Canyon.

Některé části Van Buren se však nakonec objevily v New Vegas. Jednou z nich je třeba Joshua Graham z DLC Honest Hearts, který měl být ve Van Buren jendním z vašich spojenců. Potkat jste mohli také Legii nebo navštívit Hoover Dam. Modeři však říkají, že se v Revelation Blues chtějí držet původního konceptu a budou tak dělat, jako by Fallout: New Vegas nikdy nevznikl.

Total
1
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Previous Post

Uniklo video z nového Battlefieldu

Next Post

Nový Sonic by mohl být open world

Related Posts