Hráč Skyrimu dokončil hru jen s pochodní

Estimated read time 2 min read

Celá hra jenom s pochodní!

Youtuber Mitten Squad se každý týden snaží najít zajímavé a originální cesty, jak dokončit všemožné hry. Tentokrát si usmyslel, že dohraje Skyrim jen pomocí pochodně. Ukázalo se, že na tom vlastně není nic těžkého. Chce to jen pár šikovných ručiček a hodně trpělivosti.

Nejprve potřeboval sehnat pochodeň, což se na začátku hry ukázalo jako nelehký úkol. Musel se kvůli ní nechat zavřít do vězení. Když si ji obstaral, začal si pomalu levelovat svůj útočný skill. Na levelu 50 si obstaral perk Deadly Bash a mohl se konečně vydat vstříc dobrodružství.

Všechno to šlo hrozně pomalu, protože jeho silné útoky vysávaly výdrž dost rychle. Musel tedy pořád čekat, než se mu zase dobije. Ukázalo se, že klíčem k této strategii je zeleninová polévka. Ta dokáže každou vteřinu regenerovat jeden bod výdrže a života po dobu 12 minut!

S obrovskou zásobou polévky v batohu nakonec zdolal i ty nejtěžší protívníky. Bash s pochodní na chvíli nepřátele paralizuje, což byla jeho největší výhoda. S dobrou regenerací výdrže je mohl Youtuber uvrhnout do skoro nekonečné smyčky.

Technicky vlastně nepoužíval jenom pochodeň. V některých případech vás Skyrim nutí poškodit nepřátele určitým způsobem. To se ale nebere jako porušení pravidel, protože tyhle věci jsou pevně zakódovány ve hře. Používal taky kouzla na obnovu života. Nepřátele však zabíjel pouze pochodní. Obdivuju tuhle míru trpělivosti.

Na celý záznam se můžete podívat zde:

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.