System Shock seriál už zná svého režiséra

Estimated read time 2 min read

Seriálové zpracování je zase o krok reálnější!

Minulý rok Nightdive Studios a streamovací platforma Binge.com oznámili televizní serii založenou na System Shocku. Nyní se dozvídáme, že k projektu sehnali i režiséra. Bude jím Greg Russo, který pracoval na nejnovějším Mortal Kombat filmu spolu s dalšími herními adaptacemi.

Je mi nesmírnou ctí pracovat po boku fantastických týmů, jako je Binge a Nightdive Studious, abychom mohli přivést ikonický System Shock k životu. Dlouho jsem hledal možnost pro svou režisérskou premiéru a konečně jsem ji našel.

Greg Russo je pro System Shock určitě dobrou volbou. Z jeho předchozí práce jde vidět, že zdrojovému materiálu vždy hluboce rozumí a má velkou vášeň pro hry. Jeho práci budeme moci vidět v nadcházejících Space Invaders nebo Saints Row. A také se ví, že napsal scénář pro Resident Evil, který nakonec nikdy neodstartoval.

System Shock seriál se bude odehrávat na vesmírné stanici, kterou vlastní fiktivní společnost Tri-Optimum Corporation. Stanice je přitom ovládána umělou inteligencí SHODAN. A jak již jistě z herní předlohy víte, SHODAN má tak trochu své vlastní plány.

System Shock je jednou z těch naprosto ikonických PC her a fanoušci se na jeho adaptaci již nemůžou dočkat. Více detailů zatím neznáme, ale měli bychom se je dozvědět co nejdříve.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.