Subnautica: Below Zero představuje svůj kompletní příběh!

Estimated read time 2 min read

Vývojáři přichystali velký příběhový update.

Subnautica: Below Zero je pořád teprve v Early Access, ale právě teď udělala velký krok ke svému dokončení. Nový update Relics of the Past přidává příběh ve své plné a kompletní formě. Ve hře nyní najdete dokončený voice acting, ještě více mimozemských tajemství, nové oblasti, trochu změněný zevnějšek hlavní postavy a nového Leviathana.

Nová Subnautica začíná stejně, jako její velmi úspěšný předchůdce. Havarujete na na 4546B v neznámé oblasti a tentkrát nejste sami! Další člověk však není zrovna moc příjemný a možná vám budou lepší společnost dělat i ryby ve vodě.

Trailer ve mě vyvolává překvapivě smíšené pocity. Na jednu stranu bych si rád novou Subnauticu zahrál, jenže mám strach, že tento díl nedokáže dostát svému předchůdci. Původní Subnautica si fanoušky získala především tím, že se z obyčejné survival hry postupně stalo velké průzkumné dobrodružství. Nejdříve jste se museli na planětě „usadit“ a až poté zjistit, jaká tajemství vlastně skrývá.

Tentokrát to však vypadá, že survival prvek půjde možná lehce stranou. Na začátku totiž máte přístup k podmořské základně, což už je mnohem víc, než jste měli na začátku v původním dílu.

Druhým problémem je samozřejmě stále Early Access. Jde o to, že hru můžete SKORO dohrát. To zanemná, že není ještě úplně hotová a nikdo přesně neví, kdy vlastně bude. Unknown Worlds však říkají, že tento update je jeden z posledních a proto se možná už brzy dočkáme plného vydání. Pokud se vám nechce čekat, můžete si samozřejmě už teď hru pořídit na Steamu nebo Epic Games Storu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.