Studio Kojima Productions zůstává nezávislé

Estimated read time 2 min read

Kojima fanoušky ujistil, že jeho studio bude i nadále nezávislé.

Hideo Kojima jednou pro vždy ukončil zvěsti o tom, že se Sony chystá koupit Kojima Productions. Spekulace začaly po tom, co Sony rozšířilo svůj banner na stránce PlayStation Studios. Obrázek nově obsahoval i hrdinu hry Death Stranding a mnozí tak začali přemýšlet, jestli Sony kupuje Kojima Productions. Celé situaci nepomohl ani samotný Kojima, který na Twitter sdílel úplně ten stejný obrázek.

Ani se není čemu divit, že takové spekulace vznikají. Hideo Kojima je opravdu velkou figurou herního průmyslu a Sony by jistě za jeho studio dalo velké peníze. Navíc se zdá, že Sony má v plánu se rozrůstat. Už si pod sebe přesunulo třeba Bungie nebo studio Haven.

Naštěstí se však ukázalo, že všechno tohle bylo jenom velké nedorozumění. Kojima již na svém anglickém Twitteru ujistil, že Kojima Productions bude stále pracovat úplně nezávisle.

Proč ale Kojima na Twitter zveřejnil ten stejný obrázek? To se přesně neví. Je dost možné, že byl prostě jen nadšený z toho, že tak velká společnost uznala jeho hru jako velmi přínosnou. Taky je tu ale šance, že se mu zalíbily spekulace o jeho přesunu do Sony a chtěl si z fanoušků jen vystřelit. Něco takového by mu vlastně bylo celkem podobné.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.