Star Wars Outlaws bude mít jenom jeden konec

Estimated read time 2 min read

Na konci všichni uvidíme to stejné.

Lucasfilm se při budování světa Star Wars snaží držet jasně daného příběhu. Hry si proto můžete hrát svým způsobem úplně jak chcete, ale na samém závěru to vždy dopadne stejně. Stalo se tak ve Star Wars Jedi: Fallen Order, Star Wars Jedi: Survivor, Star Wars: Battlefront 2 a taky ve Star Wars: Squadrons.

Možná vás proto nepřekvapí, že stejného trendu se bude držet i Star Wars Outlaws. Všechna vaše rozhodnutí tedy na konec příběhu nebudou mít nějaký zásadnější vliv. Možná se k vám některá NPC budou chovat jinak, ale konec uvidíme všichni úplně stejný.

(zdroj: Ubisoft)

Skutečnost o jednom jediném konci potvrdil i Navid Khavari z Massive Entertainment v rozhovoru pro Game Informer. Hráč bude moci ovlivňovat velký systém reputace a tím si může podstatně změnit průběh své hry. Jelikož se ale i Outlaws řadí do příběhových her, není zde prostor pro alternativní konce a velké události.

Pokud jste to tedy ještě nepochopili, ve hře si budete moci dělat úplně co chcete, ale zásadní příběhové události budou pořád stejné. Každá Star Wars hra se musí řídit jasnými pravidly a nemá tak prostor nabídnout alternativní myšlenky a příběhy. Jak celá hra dopadne zjistíme někdy v roce 2024.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.