Soulja Boy prý Atari rozhodně nevlastní

Estimated read time 2 min read

Rapper Soulja Boy tvrdí, že vlastní Atari.

Atari je v dnešní době spíše jen malou kostrou toho, co kdysi tato společnost byla. Získali pro sebe sice hned několik zajímavých značek a práv, ale vždy s nimi naložili v docela pochybném stylu. Viděli jsme již Atari casina, Atari hotel, Atari VCS nebo Atari NFT.

Aby toho nebylo málo, rapper Soulja Boy nyní na sociálních sítích tvrdí, že právě on Atari nově vlastní. Podle svého vlastního tvrzení se z něj stal první rapper, který kdy vlastnil videoherní společnost. Soulja Boy pak dále tvrdí, že Atari odkoupí Soulja Boy konzoli za 140 milionů dolarů.

https://www.youtube.com/watch?v=nZytjjz2FME

Jak se ale zdá, Atari má na celé toto oznámení svůj vlastní názor. Vypadá to, že nikdo o této změně vedení nemá nejmenší tušení. Na Twitter proto napsali, že pozice CEO Atari je určitě pro všechny lákavá, ale toto postavení stále dřží Wade Rosen.

Soulja Boy se však nezastavil a na internetu stále tvrdí, že Atari je nyní v jeho vlastnictví. Je tak dost těžké určit, co se to tu vlastně děje. Zdá se však, že ať už má rapper s Atari jakékoli vztahy, společnost jako takovou určitě nevlastní.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.