Sony odstranilo Cyberpunk 2077 z PlayStation Storu

Estimated read time 2 min read

Sony nabízí vrácení peněz všem, kdo si hru koupili digitálně.

Sony oznámilo, že z PS Storu okamžitě odebírají Cyberpunk 2077 a vrátí peníze všem, kdo si hru pořídili digitálně právě přes tento obchod. Tento krok je pokračováním nepříjemné situace, kterou odstartoval katastrofální stav Cyberpunku na PS4.

Pokud jste to ještě nezaznamenali, Cyberpunk na PS4 a Xboxu One nejede zrovna dobře. Hra sice nebyla vyvíjena s myšlenkou na hardwarovou limitaci, ale také byla postavena tak, že se na limitující hardware moc nemyslelo. Výsledkem jsou pak nízká rozlišení modelů a liduprázdný svět na již zmíněných konzolích.

CD Projekt Red vydali prohlášení, že stále plánují technická vylepšení, ale že hráči mají samozřejmě právo si o vrácení peněz zažádat. Problémem však bylo, že refund systém od Sony fungoval někdy dost podivně.

Dobrou zprávou tedy je, že pokud jste chtěli na PlayStationu refund, nyní na něj máte plné právo. Instrukce naleznete na tomto odkazu. Zajímavé však je, že hru na PS Storu už nekoupíte. Jsem zvědavý, jestli se ke stejnému kroku uchýlí i Microsoft.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.