Skvělá zpráva! Dead Island 2 už zná datum vydání

Estimated read time 2 min read

Po 9 letech je to konečně tady.

Je tomu už 9 let, co jsme se dozvěděli, že se pracuje na hře Dead Island 2. Nikdo tomu nevěřil, ale nyní se po opravdu dlouhé době dozvídáme, že vývoj hry se pomalu blíží ke konci. Podle informací o PS4 verzi na Amazonu by měl Dead Island 2 vyjít 3. února příštího roku. Datum bych ale raději bral s rezervou, protože tohle je Dead Island a všechno se může zase rychle změnit.

Záznam z Amazonu potvrzuje asi vše, co jsme se o hře zatím dozvěděli. Odehrávat by se měla v Los Angeles, které je doslova zahlceno zombíky. O svůj život tak budete bojovat třeba v Beverly Hills nebo na promenádě Venice Beach. Slíbeno nám bylo spoustu násilí a hromada různých druhů nepřátel. Všechno samozřejmě tak, aby to sedělo do téma Los Angeles.

(zdroj: Deep Silver)

Od roku 2014 také víme, že Dead Island bude možné hrát za celkem 4 postavy. Amazon toto číslo zvyšuje rovnou na 6. Vývojáři pak také píší, že každou postavu bude možné upravit úplně podle libosti a vyzkoušet si tak ty nejšílenější kombinace.

Amazon rovnou nabízí i Day One edici, ke které hráči dostanou pár kosmetických úprav, baseballovou pálku do hry a jeden weapon perk. PC verze už byla potvrzena jako Epic Store exkluzivita a není proto jasné, jestli vůbec PC hráči dostanou i krabicovou verzi.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.