Scénaristka modu Fallout: London dostala práci u Bethesdy

Estimated read time 2 min read

U Bethesdy bude pracovat jako quest designér.

Jedním z nejzajímavějších oznámení na letošní E3 byl překvapivě mod pro Fallout 4 – Fallout: London. Je však těžké odhadnout, jestli hra dostojí svému skvělému traileru. Bethesda má však jasno. Vývojářům se projekt líbí tak moc, že dokonce najali hlavního scénáristu, aby pro ně pracoval.

Víme to hlavně z oznámení od tvůrců samotného Fallout: London. Ti prozradili, že hlavní scénaristka Stephanie Zachariadis byla přijata jako quest designér pro Bethesdu.

Fallout: London je popsán jako hra o velikosti DLC, která se odehrává v roce 2237 daleko od místa originální hry. Tým zašel tak daleko a vytvořil příběh, který je kompletně osvobozen od korporace Vault-Tec. Navíc díky příznivým okolnostem se v Anglii nikdy neobjevili super mutanti.

Pokud se však bojíte o osud tohoto „rozšíření,“ nemusíte mít strach. Zachariadis prý splnila všechny své povinnosti a autoři říkají, že již hledají nového scénaristu. Na projektu bohužel dále spolupracovat nemůže kvůli přísným pravidlům Bethesdy. Její práci přímo v Bethesdě asi ještě nějakou dobu neuvidíme. Zatím se ještě ani neví, na jaké hře vlastně bude pracovat.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.