Riot nabízí velké odměny za nalezení chyb v anti-cheatu!

Estimated read time 2 min read

Riot nabízí tučné odměny za nalezení chyb.

I přes uzavřenou betu se Valorant stává stále populárnější hrou. Někteří hráči ale stále projevují nesouhlas s anti-cheat systémem Vanguard.

Riot se snaží hráče uklidnit, že se není čeho bát. Dnes přišli ale s novou zprávou. Opět se snaží vysvětlit, že Vanguard je naprosto bezpečný a hráči tak nemusí mít strach, že se jim do počítače dostane škůdce. Aby však ukázali, že tyto komentáře berou vážně, vyhlásili odměnu pro každého, kdo v systému Vanguard najde nějakou chybu.

Se spuštěním hry Valorant jsme také spustili nové anti-cheat řešení Vanguard, které využívá kernel driver pro efektivnější boj s cheatery. Abychom ukázali, že nám na bezpečnosti opravdu záleží, vyhlašujeme speciální odměny až 100 000 dolarů pro každého, kdo nám kvalitně předvede nalezenou chybu.

Velké firmy jako Microsoft, Valve nebo Rockstar obvykle za nalezení chyb v jejich systémech nabízejí velké odměny. Ani Riot není vyjímkou a pro Vanguard připravili speciální kategorii.

Pokud tuto mimořádnou odměnu chcete získat, musíte najít opravdu nebezpečnou díru v systému. Pokud tak Riot bude muset měnit svůj kód, je velmi pravděpodobné, že se odměny dočkáte. Jejich klasický bounty program mimo Valorant samozřejmě také stále pokračuje. Hráči na něm vybrali už přes 2 miliony dolarů.

Ještě stále nemáte do bety přístup? Nezoufejte! Riot už rozšířil dropy na všechny Valorant streamy!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.