Riot mění Valorant ranky tak, aby byly snadněji pochopitelné

Estimated read time 2 min read

Změny v druhé epizodě!

Se začátkem nové sezóny nám Riot ve Valorantu představí i nový systém ranků, díky kterému mnohem přehledněji uvidíte, jak na tom vlastně jste. Nejnovější update představí nového japonského agenta (Yoru) a zcela nový battle pass. Mnoho věcí se však dělo i pod povrchem, kde se Riot stále snaží, aby hra byla co nejlepší.

Většina těchto změn jsou spíše maličkosti, ale i ty mohou udělat velký rozdíl. Úplně byly odstraněny šipky vedle ranku a místo nich nyní uvidíte progress bar, který vám ukáže, jak daleko jste od svého nového ranku. Nově byl přidán i demotion protection systém, který vám dá poslední šanci ještě před derankem.

Současný systém vám nedává přehled o tom, kde momentálně stojíte a jaký postup můžete čekat mezi zápasy. Díky těmto změnám lépe porozumíte systému ranků a nebudete tak moc nenalizováni, pokud prostě nemáte svůj den.

Dále se ve hře objeví regionální tabulky s top 500 Radianty. Pokud se chcete kvalifikovat, budete potřebovat alespoň 50 odehraných kompetitivních zápasů. Pokud už v žebříčku jste, musíte odehrát alespoň 1 zápas za týden, abyste si své místo udrželi.

Každý hráč samozřejmě dostal svou odměnu z první epizody. Od Riotu byste měli dostat vlastní přívěšek na zbraň podle toho, jaký nejvyšší rank jste v první epizodě dosáhli.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.