Řidiči Tesly si zahrajou Cuphead přímo v autě!

Estimated read time 2 min read

Elon Musk potvrdil, že Tesla bude mít ke stažení Cuphead!

Určitě to známe všichi. Už hodiny stojíte v koloně nebo čekáte na parkovišti před supermarketem. Jak se v takové chvíli zabavit? No pokud máte Teslu, možná si budete moct zahrát Cuphead přímo na monitoru palubové desky.

Když Elon Musk mluvil o novinkách v zábavě uvnitři Tesly, zmínil se, že Model 3, Model S a Model X budou mít možnost spustit hru Cuphead. Říká, že Cuphead je cool hra, která je svým designem až sadisticky náročná. Vypadá jako malá Disney pohádka, ale má zvrácený a temný příběh. A něco takového určitě Tesla potřebuje!

Studio MDHR potvrdilo, že opravdu s Teslou spolupracuje na portu hry pro vybrané modely aut. Taky ale požadují, aby hra běžela naprosto čistě a její ovládání bylo tak přesné, jako je tomu na PC. Kvůli toho bude potřeba USB ovladač, protože na dotykové obrazovce přesného ovládání určitě nedosáhnete.

Má to ale háček. Auta bohužel nebyla stavěna na něco takového. Jsou to…no však víte…auta… Nemají dostatek paměti, aby udržely několik her najednou. Dokonce ani celý Cuphead se tam nevleze. Proto si budete moct zahrát pouze první ostrov. A pokud si chcete zahrát něco jiného, musíte současnou hru zase odinstalovat.

Auto musí být samozřejmě zaparkované, aby se hra vůbec spustila. Nemusíte se tedy bát, že do vás narazí nějaký šílenec, který se raději věnuje hraní než řízení.

A přesně proto je Elon Musk můj oblíbenec. Některé jeho nápady nechávají až rozum stát…

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.