Režiséři Avengers pracují na Magic: The Gathering animáku

Estimated read time 2 min read

Celý projekt vede Netflix a pracují na něm opravdu talentovaní lidé.

Bratři John a Anthony Russo spojili své síly s Netflixem, aby společně pracovali na novém animáku ze světa Magic: The Gathering. Bratři jsou dlouholetí režiséři Marvelu a nyní budou pracovat na oživení příběhu Planeswalkerů.

Už od samého začátku jsme opravdu velcí fanoušci ale hlavně hráči Magic: The Gathering. Moc nás těší, že budeme moci pracovat na příbězích z této hry.

O samotnou animaci se starají Octopie a Allspark Animation. Navíc se do projektu zapojí i talenti, kteří pracovali na Spider-Man: Into the Spider-Verse, Batman: The Animated Series a Star Wars: The Clone Wars.

Celá serie bude mix několika žánrů – thriller, horor nebo drama. Nedílnou součástí jsou taky do detailu propracované postavy, jaké jste na obrazovkách ještě neviděli.

Isaac Kraus, ředitel Octopie

Netflix už párkrát vyzkoušel dostat hry i na televizní obrazovky. Třeba Carmen Sandiego mělo svou premiéru tento rok a oblíbené Castlevania se už těší na třetí serii.

Žádné datum pro Magic: The Gathering animák zatím není. Já jsem na něj určitě zvědavý. Na projektu pracují velcí talenti a proto mám velká očekávání. A teď mě omluvte, jdu si srovnat svoje kartičky.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.