Respawn nabírá zaměstnance na novou singleplayer hru

Estimated read time 2 min read

V Respawnu se něco děje.

V Respawn Entertainment se pomalu začíná něco dít. Studio stojí za hrami jako Titanfall, Apex Legends nebo Star Wars Jedi: Fallen Order, což jsou všechno velmi povedené tituly. Mohammad Alavi pak na Twitteru potvrdil, že studio opravdu pracuje na nové singleplayer hře. Nové zaměstnance hledají na technické pozice, ale třeba také level design pozice.

Samotné popisy toho o hře moc neříkají, ale třeba game designérům respawn slibuje, že si uchazeči splní svůj designérský sen, protože budou moci vytvářet skutečně jedinečný vesmír.

Podle popisu to dále vypadá, že Respawn plánuje hru, kde combat bude úplně jiný, než co jsme zatím viděli. Hledá totiž někoho, kdo bude schopen komunikovat s ostatními designéry a vytvořit něco skutečně jedinečného.

O jakou hru zatím jde nikdo neví. Může to být singleplayer Apex Legends, další Star Wars hra nebo třeba Titanfall 3. Už dlouho víme, že třetí díl Titanfallu byl již ve vývoji, ale musel být pozastaven kvůli velkému úspěchu Apex Legends. Na více informací si zřejmě musíme počkat.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.