Remake Zaklínače je zatím bez originálního dabéra

Estimated read time 2 min read

Změní se v remaku Geraltův hlas?

Názory na prvního Zaklínače se různí. Někteří hru považují za katastrofu a jiní si ji nemůžou vynachválit. Od remaku se proto čeká, že nedokonalosti odstraní. A to se samozřejmě týká i dabingu.

A tady se to právě celé zamotává. V rozhovoru pro Eurogamer dabér Doug Cockle řekl, že se s ním zatím nespojil nikdo z CD Projektu ani z Fool’s Theory. Cockle daboval zatím všechny tři díly Zaklínače a fanoušci očekávají, že jeho hlas uslyší i v remaku. Sám dabér tedy neví, jestli ho chtějí vývojáři zpátky. Pořád je možné, že využijí již existující dabing.

(zdroj: CD Projekt)

Od doby prvního dílu z roku 2007 se hodně změnilo. Zaklínač 2 se sice nebál změnit některé dabéry, ale Cockle se udržel a navíc své umění posunul trochu dál. Samotný CD Projekt pak vylepšil svou nahrávací techniku a dokonce najali profesionály, aby dabing nahráli.

Fanoušci jsou teď nervózní, že se dabing Geralta změní. Je ale docela možné, že vývoj je ve velmi brzké fázi a dabéry proto není potřeba. Bylo by totiž hodně divné, kdyby hra z Unreal Enginu 5 využívala tak hodně starý a místy velmi nepovedený dabing.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.