Remake Mafie slibuje mnohem zajímavější město

Estimated read time 2 min read

Projížďky městem teď budou mnohem lepší!

Mafia: Definitive Edition byla pro všechny docela velké překvapení. Sice jsme věděli, že se tato edice chystá, ale nikdo netušil, že se dočkáme kompletního remaku originálu. A přesně na to se teď můžeme těšit už 28. srpna. Určitě se koukněte na nový trailer a posuďte, jak se hra změnila.

Přestavěli jsme snad úplně vše. Každý asset, každý cinematic a všechen gameplay. Všechno skvělé z originální hry jsme však zachovali a příběh je téměř stejný. Mise jsou taky stejné, ale vše bylo postaveno kompletně znovu.

V Mafii si užijete spoustu ježdění po městě a s tím Hangar 13 také počítá. Město je plné policistů, kteří očekávají, že budete jezdit podle pravidel. Zároveň se ale snažili, aby jízda po městě byla zábavná. Chodníky Lost Heaven se zalidní a budou vypadat jako skutečné velkoměsto.

https://www.youtube.com/watch?v=E_KBJbSu4I0

Příběh se také dočkal malých úprav. Jedná se však hlavně o pár přidaných dialogů nebo záběrů, které více pomohou pochopit rozvoj postav.

Remake první Mafie tak určitě nabídne spoustu vylepšení. Hra byla vytvořena ještě před rozmachem open-world her a proto v některých ohledech zaostávala. Zároveň také doufám, že se vývojáři dokázali ovládnout a zachovají co nejvíce z originálu. Město tehdy představovalo spíše obrovské jeviště a nebylo plné podivných úkolů, které vás k hlavnímu příběhu téměř nepustí. Doufám, že tento pocit se neztratí.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.