Ředitel Obsidianu říká, že by rád pracoval na novém Falloutu

Estimated read time 2 min read

Dočkáme se dalšího Falloutu od Obsidianu?

Vzpomínáte na Fallout: New Vegas? Fanoušci serie určitě ano, protože většina z nich se shoduje, že jde o nejlepší dosud vydanout Fallout hru. Na starost jej tehdy mělo studio Obsidian, jehož CEO Feargus Urquhart v rozhovoru řekl, že pokud by někdy dostali možnost opět na Falloutu pracovat, určitě by toho využili. Po akvizici Bethesdy Microsoftem se proto fanoušci začali ptát, jestli Obsidian dostane možnost znovu udělat Fallout. Na to studio odpovědělo pouze shrug emoji.

Od doby New Vegas bylo studio Obsidian zodpovědné za RPG jako South Park: The Stick of Truth, Pillars of Eternity nebo Outer Worlds. Teď mají sice hodně práce, ale až se jednou budou poohlížet po nových projektech, Fallout určitě bude na seznamu mezi prvníma.

(zdroj: Obsidian)

Jednou určitě začneme hledat nové projekty a budu velmi překvapený, pokud na našem seznamu nebude i Fallout. Pokud bychom se však jednou do něčeho takového pustili, musí to být v souladu s tím, co s Falloutem plánuje Bethesda. Já osobně ale doufám, že za svou kariéru ještě jeden Fallout stihnu.

Feargus Urquhart

Urquhart už má s Falloutem docela zkušenosti a navždy v něm zanechal stopu. Je totiž jedním z tehdejších designérů, kteří mají na svědomí systém SPECIAL. Navíc byl vedoucím vývoje Falloutu 2.

Todd Howard z Bethesdy ale řekl, že další Fallout plánují nejdříve po vydání The Elder Scrolls 6, což bude opravdu za hodně dlouho. Obsidian má proto spoustu času trochu uvolnit svůj rozvrh a udělat si pro Fallout místo.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours