Ramattra z Overwatch 2 se představuje v novém gameplay traileru

Estimated read time 2 min read

Ramattra přijde 6. prosince.

Overwatch 2 se rozroste o dalšího hrdinu jménem Ramattra. Konečně jsme se i dozvěděli, jaké bude mít tento nový tank schopnosti. Na vlastní pěst si je pak budeme moci vyzkoušet už 6. prosince.

Blizzard říká, že Ramattra je první tempo tank, což znamená, že tempo hry se určitě podle jeho momentální transformace. Omnic forma je lepší na delší vzdálenost a Nemesis forma zase drtí protivníky, kteří se dostanou moc blízko.

Omnic forma dovoluje hráčům střílet předvídatelné projektily a tvořit štíty pro své spoluhráče. Při přepnutí do Nemesis formy dostává útok na blízko speciální energetickou vlnu s dost velkým poškozením. Kromě toho pak štít, který blokuje některé příchozí poškození.

Další zajímavou vlastností je pak Ravenous Vortex. Jedná se o malý míček, který při dopadu na zem vytvoří oblast, kde protivníci dostanou poškození. K tomu je navíc zpomalí a trochu i vtáhne do sebe. Tato schopnost by mohla být dobrou obranou proti hrdinům, co se specializují na mobilitu.

Nesmíme samozřejmě zapomenout ani na ultu Annihilation. Tato schopnost vytvoří swarm, co dává nejen poškození, ale také redukuje odchozí poškození protivníků o celých 50%. Do něčeho takového se určitě chytit nechcete.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.