PUBG představuje 4. sezónu příběhovým trailerem

Estimated read time 2 min read

Trailer prozrazuje něco málo o historii Erangelu.

Fortnite se snaží vyprávět pořád podivnější příběhy a to na některé hráče nedělá úplně dobrý dojem. Mnoho vývojářů se tedy snaží tomuto chování vyhnout. Žádný příběh, prostě se jen všichni postřílejte. PUBG se teď pokouší tuhle bariéru překonat svým vlastním trailerem na 4. sezónu.

Díky traileru teď Erangel vypadá mnohem zajímavěji. Dozvěděli jsme se trochu o jeho minulosti. Ostrov byl původně obydlený, ale jednou byl napaden a všichni zemřeli. Tedy skoro všichni. Jediný přeživší byl malý chlapec, který si z tohoto trauma odnesl i něco dobrého – pocit být poslední přeživší.

Chtěl tento pocit ukázat i ostatním. Připadalo mu to jako vznešený nápad. Akorát nejdřív musí 99 lidí umřít. To ho ale asi moc netrápí.

Cinematic slouží jako takové představení 4. sezóny. Do hry má přinést velký patch, který upraví Erangel do trochu jiné podoby. Některé budovy budou upraveny a dočkáme se i změn, které odhalí trochu víc o historii mapy. Mohlo by být zajímavé odhalovat malé detaily a poskládat tak velkou skládačku. A za zmíňku možná ještě stojí to, že vozidla a zbraně projdou malým „vybalancováním.“

Všechny změny si už můžete vyzkoušet na test serverech. Je jich docela dost a hry jsou už teď v plném proudu!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.