CS:GO znovu překonalo svůj vlastní rekord!

Estimated read time 2 min read

Nadcházející Major přilákal spoustu hráčů.

Jak je to dlouho, co jsme vám psali něco velmi podobného? Jestli mi pamět slouží, bylo to v březnu, když Valve oznámilo příchod Counter-Striku 2. Do hry se tehdy vrhlo přes 1,5 milionu hráčů. Tento rekord byl však překonán, když se podle SteamDB ukázalo, že hru v jednom okamžiku hrálo 1,8 milionu lidí, což je nárůst o celých 300 000!

Co tolik lidí přivedlo zpátky? Někteří budou tvrdit, že to jsou boti. Do jisté míry budou mít určitě pravdu. Nicméně hodně opravdových hráčů hru zaplo kvůli poslednímu CS:GO Majoru. Ten začne v Paříži už 8. května. Valve proto do CS:GO opět připravilo Pick’Em challenge, kde hráči mohou tipovat výsledky. Čím blíže se dostanou, tím lepší ceny budou.

CS:GO Paris Major pass
(zdroj: Valve)

Samozřejmě se objevila i nová kosmetika v podobě nálepek týmů i podpisů jednotlivých hráčů. Pokud vám však jde o jednu konkrétní, uděláte lépe, když si ji koupíte na tržišti.

Major v Paříži bude poslední, který se bude hrát v CS:GO. Další velký turnaj by se měl uskutečnit až v roce 2024 a to už na CS2. To tedy znamená, že se zároveň jedná o poslední Major tohoto roku.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.