První Apex Legends Battle Pass je tady!

Estimated read time 2 min read

První Battle Pass cílí hlavně na nové hráče.

Tak přátelé, je to tady. Už snad každé battle royale se vydalou cestou Battle Passu a Apex Legends není vyjímkou. Ten první, Wild Frontier, vyšel právě včera. Co vás tedy čeká a jak vlastně funguje?

Battle Pass stojí 950 Apex coins, což je asi 220 Kč. Můžete si taky koupit Battle Pass Bundle za 2800 Apex Coins, ten vás vystřelí na level 25 rovnou ze startu. Po zakoupení se vám okamžitě odemknou Lifeline Revolutionary, Wraith Survivor a Mirage Outlaw skiny. Věci ale samozřejmě získáváte i s obyčejným Battle Passem. K mání je přes 100 různých itemů. Všechno, co za tuto sezónu nasbíráte je vaše už napořád.

Battle Pass si můžete koupit kdykoli po dobu jeho trvání a odměny se vám odemknou podle vašeho levelu, nic vám tedy neunikne, ikdyž přijdete trochu pozdě. Battle Pass Bundle navíc odemkne vše, co je vzáleno 25 levelů od vaší současné úrovně. Když jste tedy level 10, odemknou se vám věci už z levelu 35.

Ikdyž si ale Battle Pass nekoupíte, pořád máte šanci získat spoustu věcí z této sezóny. Akorát to bude trvat mnohem dýl. A jako bonus, úplně všichni hráči dostanou Wild Frontier skin a nějaké Apex balíčky.

Hráči můžou získat Battle Pass bonus hraním pokaždé za jinou postavu.

Jde vidět, že EA se v této sezóně zaměřují hlavně na nové hráče a aby se všichni hru dobře naučili. Proto tady nejsou žádné challenge, jako skákat 720 backflip z věže a podobně. Něco takového se prý může objevit příště. Vývojáři by chtěli, aby i noví hráči měli šanci získat dobré vybavení a skiny za sníženou cenu. Jejich získáváním se navíc naučí hru lépe hrát.

Jestli jste fanoušky Apex Legends, první Battle Pass by vás určitě neměl minout!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.