První mise Hitman 2 je nyní zdarma pro všechny

Estimated read time 2 min read

Zahrejte si první misi Hitman 2 se všemi bonusy.

Hitman 2 sklidil opravdu dobrá hodnocení. Moc se nevzdaluje od standardů serie a podle některých by mohl konkurovat těm nejlepším Hitman hrám. Každý level je zajímavý. Úplně první kam se podíváte je Hawke’s Bay, zasazený na pobřeží Nového Zélandu. Tato mise je nyní úplně zdarma!

Stačí si na Steamu stáhnout Hitman 2 Starter Pack. Ten poskytuje plný přístup do levelu Hawke’s Bay. Zahrát si můžete i challenge, použít nové zbraně nebo změnit obtížnosti. Od 8. do 17. března bude taky lokací čtvrtého zvláštního cíle, Barbary Elizabeth Keating. Jde o zkorumpovanou političku, které se povedlo převést velké množství peněz na zahraniční účty.

Vše však bylo zameteno pod koberec, když hodila vinu na ředitele charity. Nyní pracuje na obnovení své politické reputace. A tak přichází Agent 47, aby zajistil spravedlivý soud. A vy víte, co to v serii Hitman znamená. Všichni majítelé Starter Packu budou mít možnost tuto práci splnit. Pravidla budou zase stejná. Máte jeden pokus a pokud zmizí, je pryč nadobro.

Hitman 2 Starter Pack je úplně zdarma. Navíc všechen herní postup se vám automaticky přesune do plné hry, pokud se rozhodnete si ji koupit. A jak už to tak bývá při podobných akcích, Hitman je zrovna ve slevě o 37%. Máte tedy dobrou příležitost si hru vyzkoušet a rozhodnout se.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours