Survival mod a Team Deathmatch v Apex Legends?

Estimated read time 2 min read

A zase ti datamineři.

Vynalézaví datamineři stále odhalují nové poznatky o budoucnosti Apex Legends. Minule  jsme vám říkali o možnosti sola a dua, nyní to vypadá, že se na nás chystá i nový survival mod.

ApexDBR našel v kódu reference na survival mod a team deathmatch. Nic z toho však hra zatím neobsahuje!

Ještě hlouběji se dostali RealApexLeaks a zjistili více detailů. Podle herních souborů by měl survival mod obsahovat NPC publikum, které vám bude fandit a tleskat. Zápasy taky obohatí komentáře. Ty budou hodnotit váš výkon. Na mě je hra už tak stresující a upřený zrak velkého publika na tom nic nezlepší.

Našel se taky seznam jmen, který odkazuje na (asi) nehratelé postavy. Jsou to spíše reference na NPC, ale není jasné, jakou vlastně budou hrát roli. Taky to vypadá, že nám vývojáři dají replay, díky kterého si můžete znovu přehrát svou smrt.

Co vlasně bude úkolem v těchto nových modech je zatím neznámé. Respawn o novinkách nemluví. Vůbec bych se ale nedivil, kdyby něco nového přidali prostě nečekaně. Celá hra byla vydána bez varování tak proč ne i její update?

Jediná skutečně potvrzená informace jsou nové legendy. V souborech se našla jména jako Octane a Wattson. Zmíňka je i o Tesla trap, což by mohla být nějaká speciální schopnost jedé z postav.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.