Piráti dokázali prolomit nejnovější verzi ochrany Denuvo

Estimated read time 2 min read

Nejnovější verze ochrany Denuvo padla.

Říká se jí EMPRESS a mometálně se v pirátské komunitě stala velmi často zmiňovanou osobou. Řeč je o crackerce, která dokázala obejít všechny zabezpečení hry Resident Evil 4 Remake a tím úspěšně prolomila nejnovější Denuvo.

Jedná se přitom o velmi podobný postup, jako u předešlých verzí. Denuvo není přímo vypnuto, ale pouze ponecháno běžet v pozadí. Capcom tak ani přes využití nejnovější verze 18 nedokázal zajistit, že Resident Evil 4 zůstane neprolomený.

(zdroj: Capcom)

Stále se však na Denuvo nahlíží jako na velmi spolehlivé řešení. V minulém roce některé hry dokázalo úspěšně ochránit. Mezi nejnovější hry, které tuto ochranu používají, se řadí třeba Need for Speed Unbound, Marvel’s Midnight Suns, Total War: Warhammer 3, FIFA 23 a spoustu dalších.

Jak to s Denuvem však bude dál se zatím neví. Tento rok se mu totiž zrovna moc nedaří. Hogwarts Legacy bylo prolomeno poměrně rychle a nyní se k němu přidává i Resident Evil 4 Remake. Pokud by následovaly i další hry, mělo by Denuvo rychle pracovat na nové verzi. Ochrana se však stále posouvá dopředu a nekonečný souboj bude jistě pokračovat i tento rok.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.