Otevřená beta Call of Duty: Vanguard startuje tento víkend!

Estimated read time 2 min read

Tento víkend se beta otevírá všem!

Přístup do beta verzí Call of Duty: Vanguard byl doposud poněkud zmatený. Nejdříve se do hry dostali pouze PlayStation uživatelé a pak zase ti, kdo si hru předobjednali.

Další fáze je však již na cestě a tentokrát bude otevřen pro všechny. Hru si tak můžete vyzkoušet od 18. do 20. září. Budete však samozřejmě potřebovat battle.net účet. Díky toho však hra zaznamená váš postup a vše se přenese i do finální verze. Na řadu přijde taky cross-play.

V tomto testu se oproti předchozím také dočkáme několika novinek. Momentální bety obsahovaly mod Champion Hill, ke kterému nyní přibude mod Patrol. K vyzkoušení pak budou samozřejmě i všechny klasické mody – Team Deathmatch, Kill Confirmed, Domination a Search & Destroy.

Další novinkou je pak tzv. combat pacing system. Tento systém umožní hráčům zvolit, do jakého typu loby s jakým počtem hráčů by se chtěli napojit. Beta také nabídne na vyzkoušení celkem 6 postav. Celkové shrnutí nadcházejícího beta testu se můžete dočíst zde. Download vás vyjde na pouhých 45GB, což je na poměry této serie docela málo.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.