OST Gears 5 na Vinylu!

Estimated read time 2 min read

Xboxová a PC third-person akce od studia The Coalition vylezla 6. září tohoto roku a přichází s unikátním vydáním originálního soundtracku v nevídané podobě.

Předobjednávky OST z Gears 5 jsou nyní k dispozici v Deluxe Double Vinyl a limitovaném setu na Laced Records. Tento vinyl OST má na svědomí skladatel Ramin Djawadi, který složil OST např. ke hře Game of Thrones či Iron Man. Originální soundtrack se skládá z 18 speciálně remasterovaných skladeb na 180 gramovém vinylu.

Obě vinylové sady se dodávají zabalené v atraktivním pouzdru připomínající knihu, zatímco v limitované edici se tiskne na průhledný červený a oranžový vinyl, tak v Deluxe edici na klasický černý vinyl. Limitovaná sada je k dispozici exkluzivně pro obchod Laced Records. Obě sady jsou k dispozici v předobjednávce za 35$ a dodání můžete očekávat v únoru.

Na těchto vinylových deskách autor mísí těžký hollywoodský zvuk s vášnivými melodiemi, čímž oživuje Kautovu cestu přes ledové plochy a zaprášené pouště v Gears 5. Zvukový doprovod obsahuje pestrou směsici orchestrálních textur, výrazné bicí a atmosferické elektronické zvuky.

Mezi 18 skladbami naleznete třebe Kait’s theme, Riftworm Village, Ice Overworld and Combat, Sand Overworld, Kraken Combat, Azura Combat, a Bittersweet Victory.

Zdroj: Gamesradar.com, Laced Records

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.