Objevil se uniklý trailer hry Elden Ring

Estimated read time 2 min read

Raději si však počkejte na oficiální video.

Elden Ring pořád existuje a důkazem nyní můhou být velmi rozmazané uniklé gameplay záběry. Tyto off-screen záběry nové hry se poměrně rychle začaly šířit v soukromých kruzích. Jde na nich alespoň částečně vidět souboje ve stylu Dark Souls, nějaký boss fight proti drakovi a jízda na koni.

O videu veřejně upozornili VGC, kteří se opírají o své silné zdroje. Video je sice v extrémně špatné kvalitě, ale vše je prý skutečné. Už minulý týden se spekulovalo, že bychom se brzy mohli dočkat nějaké ukázky přímo ze hry. Často se přemýšlelo o nadcházejícím Xbox eventu, ale to bylo nakonec vyvráceno.

O Elden Ring jsme se dozvěděli už v roce 2019. Jedná se o action-adventure hru, na které spolupracuje i George R.R. Martin. Od té doby však skoro žádné nové informace nepřišly. From Software pouze občas vyleze na povrch a ujistí všechny, že na hře se stále pracuje.

Minimum informací může souviset také s tím, že byl Elden Ring už několikrát odložen, ale veřejnost o tom nic neví. Práce z domova vývojářům rozhodně práci neulehčila a vývoj se tak určitě alespoň zpomalil. Moc bych tedy nesázel na to, že se hry dočkáme ještě letos. Jelikož to ale vypadá, že alespoň trailer je už hotový, možná uvidíme alespoň první ukázku?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.