Nové Need for Speed odloženo kvůli Battlefieldu

Estimated read time 2 min read

Na nové NFS si počkáme o rok déle.

EA minulý rok prohlásili, že se serie Need for Speed v rukou Ghost Games po sedmi letech přesune zpět pod Criterion. Ti měli za úkol dostat hru na novou generaci. V plánu bylo vydání nové hry nejdříve někdy v druhé půlce roku 2021. To se teď však mění.

Vývojáři již nyní potvrdili, že se toto datum minimálně o rok odloží, aby se Criterion mohl věnovat Battlefieldu 6, jehož vývoj výrazně zpomalila pandemie.

Fanoušky NFS to může sice trochu mrzet, ale pro Criterion se jedná určitě o dobrou příležitost. Známe je sice díky jejich závodních her, ale už dlouho podporují EA i v jiných hrách. Svůj kus práce zanechali třeba na Battlefront a Battlefront 2. Pro EA to navíc nezanamená, že by od závodních her tento rok upustili úplně, protože se nedávno stali majiteli Codemasters, kteří se chystají na novou F1.

Na odložené Need for Speed se tak tentokrát můžeme těšit nejdříve v druhé půlce příštího roku. Na druhou stranu nového Battlefieldu bychom se měli dočkat ještě letos. Zatím se o hře nic neví, ale EA slibuje, že tentokrát uvidíme mnohem větší měřítko. Jestli to značí větší mapu nebo větší počet hráčů zatím nevíme. Více informací se předpokládá začátkem léta.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours