Nuketown se vrací do Call of Duty: Black Ops 4

Hry

Ikonická mapa je zpět!

Mysleli jste si, že v letošním Call of Duty neuvidíte legendární mapu Nuketown? A přece jen tu je zas! Black Ops 4 samozřejmě drží tradici celé serie a v novém updatu přináší i tuto extrémně populární mapu. Tentokrát je však pojetí mapy trochu jiné. A určitě velmi zajímavé!

Proč by vám tedy letošní Nuketown nemělo uniknout? Tato verze je celá zasazena do stylu Ruska a vypadá docela chladně. Kromě vzhledu je to však stará dobrá mapa, na kterou jsme zvyklí. Možná tu a tam můžete čekat malé změny. Jedná se o velmi malou oblast, takže i malinká změna může zanechat otisk.

BANNER_WEB2.jpg

Mapa je přístupná pro všechny hráče zdarma. Nemusíte tedy nic kupovat, stačí pouze update. Zatím si zahrajou pouze hráči na PS4, kvůli exkluzivní smlouvě mezi Activision a Sony. Xbox a PC hráči musejí ještě pár dní počkat, zřejmě do příštího týdne.

Jak možná víte, každá verze Nuketown měla nějaký svůj malý easter egg a to se zřejmě týká i letošní mapy. Na konci traileru můžete vidět, že se prostředek městečka otevře a vystřelí obrovskou raketu. Zatím není známo, jak přesně se k tomuto závěru hry dojde…

Podívejte se na trailer:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *