Nuketown se vrací do Call of Duty: Black Ops 4

Estimated read time 2 min read

Ikonická mapa je zpět!

Mysleli jste si, že v letošním Call of Duty neuvidíte legendární mapu Nuketown? A přece jen tu je zas! Black Ops 4 samozřejmě drží tradici celé serie a v novém updatu přináší i tuto extrémně populární mapu. Tentokrát je však pojetí mapy trochu jiné. A určitě velmi zajímavé!

Proč by vám tedy letošní Nuketown nemělo uniknout? Tato verze je celá zasazena do stylu Ruska a vypadá docela chladně. Kromě vzhledu je to však stará dobrá mapa, na kterou jsme zvyklí. Možná tu a tam můžete čekat malé změny. Jedná se o velmi malou oblast, takže i malinká změna může zanechat otisk.

Mapa je přístupná pro všechny hráče zdarma. Nemusíte tedy nic kupovat, stačí pouze update. Zatím si zahrajou pouze hráči na PS4, kvůli exkluzivní smlouvě mezi Activision a Sony. Xbox a PC hráči musejí ještě pár dní počkat, zřejmě do příštího týdne.

Jak možná víte, každá verze Nuketown měla nějaký svůj malý easter egg a to se zřejmě týká i letošní mapy. Na konci traileru můžete vidět, že se prostředek městečka otevře a vystřelí obrovskou raketu. Zatím není známo, jak přesně se k tomuto závěru hry dojde…

Podívejte se na trailer:

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.