Nový trailer na Sons of the Forest je dost děsivý

Estimated read time 2 min read

A máme tu další trailer!

Asi před rokem jsme se poprvé podívali na hororový sequel hry The Forest, která si za svou existenci získala nejednoho fanouška. Hra Sons of the Forest jde ale ještě dál, protože podle trailerů krásně prolíná hororové a survival prvky.

Pokud jste si mysleli, že se na hru už zapomnělo, jste na omylu! Právě teď se totiž můžeme podívat na nový trailer, kde si prohlédneme především gameplay. Je zde hodně sekání a nošení dřeva, kopání hlíny a trocha střílení. Jen se ale podívejte na ty detaily – třeba jak hlavní hrdina prosekne poleno tak, aby si udělal okno. Páni!

Jsou tu samozřejmě i děsivá monstra. Třínohá slečna z prvního traileru je také zpátky, ale tentokrát spíš jen tak postává okolo. Monstra celkově vypadají mnohem inteligentnější a občas projeví i svou lidskou stránku.

Původní hru jsme si zahráli už v roce 2014 jako Early Access a oficiálního vydání se dočkala o 4 roky později. Sons of the Forest by mělo navazovat na události prvního dílu. Žádné přesné datum vydání však ještě nebylo stanoveno.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.