Objevily se další důkazy, že nás v budoucnu čeká DLC do Elden Ringu

Estimated read time 2 min read

Sekiro Dubi, dlouholetý dataminer, který dříve odhalil zrušené questy a lokace, nyní ukázal svůj nový nález ohledně DLC do Elden Ringu. Tato objevená informace byla v herních souborech schovaná možná už od samého začátku.

Jeho teorie se točí okolo číselých kódů, které jsou přiřazeny lootu z bossů. Jak dataminer ukazuje, každý remembrance má jeden z kódů 9100-9135 a itemy z menších bossů začínají číslem 9180.

(zdroj: FromSoftware)

Jak se ale ukázalo, 30 kódů je zatím nevyužito a dataminer si myslí, že si je vývojáři rezervovali pro DLC bosse. To samozřejmě neznamená, že bossů bude přesně 30. Vývojáři si totiž čísla mohou klidně i přidat. Je tak těžké s jistotou říct, že právě tohle je ten důkaz chystaného DLC. Už jsme ale pomalu v době, kdy předchozí tituly (kromě Sekira) začaly dostávat svá DLC. Pro Dark Souls 3 to bylo Ashes of Ariandel a pro Bloodborne DLC The Old Hunters.

Problémy se světovou pandemií samozřejmě vývoj her zpomalil a plány se možná posunuly. I tak ale pochybuju, že se bude čekat tak dlouho, jako na DLC Phantom Liberty do Cyberpunku. Jistě ale stále nevíme nic.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.