No Man’s Sky 4.0 update přidává relaxační mod

Estimated read time 2 min read

Nový update vychází už 7. října!

6 let po vydání se hra No Man’s Sky chystá překročit další velký milník. Spolu s verzí 4.0 totiž plánuje vydání i na Nintendo Switch (konkrétně 7. října). Pro PC hráče tohle asi není nějaká velká novina, ale co by je mohlo zajímat je update samotný.

Vývojáři se nyní zaměřují hlavně na to, že někteří hráči při návratu do hry po delší pauze mají pocit, že na ně najednou všechno padá a nevědí, kam dříve skočit. Chtějí proto, aby se stávající i noví hráči cítili jako doma. Jako první se určitě budou radovat ti hráči, kteří mají pocit, že už ve hře nemají co dělat. Hra nemá sice zastropované levely, ale drží si statistiky různých vašich úspěchů a milníků. Tyto milníky byly nyní rozšířeny a hráči tak opět budou mít nějaký další cíl.

(zdroj: Hello Games)

Další zajímavou novinkou je určitě přidání relaxačního modu. Zde si hráči budou mocit odpočinout. Tento mod sice nenabízí řadu výzev jako klasický survival, ale zase neodemkne vše tak, jak to dělá creative.

Změnou projde i samotný survival mod. Určitě nám dáte za pravdu, že když jste se ve hře dostali už docela daleko, začalo být přežívání poměrně jednoduché. I toto se vývojáři snažili upravit. Tak uvidíme.

Jako poslední si pak autoři pro hráče připravili celou řadu možností, jak svou hru budou moci nastavit podle vlastní chuti. Řeč je hlavně o celé řadě možností nastavení obtížnosti. Update 4.0 vyjde zároveň s vydáním na Nintendo Switch, tedy 7. října.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.