Nether v Minecraftu dostal obrovský update!

Estimated read time 2 min read

Nether je teď mnohem zajímavější!

Minecraftový Nether se konečně dočkal svého velkého updatu. Při svých cestách nově můžete narazit na několik nových biomů a jejich obyvatele. Někteří jsou přátelští a někteří tak moc ne. Pokud vás něco takového zajímá, můžete se rozloučit s normálním světem a zůstat v Netheru až do konce svého hraní. Určitě se nudit nebudete.

Nově budete mocit objevit čtyři nové biomy – Basalt Deltas, Crimson Forest, Soulsand Valley a Warped Forest. Každý z těchto biomů nabízí jiné suroviny a je domovem různých stvoření.

Jednou z nejzajímavějších novinek jsou určitě Piglini. Ti žijou v Netheru a normálně jsou proti hráči agresivní. Když se však ukážete ve zlaté zbroji, budou se k vám chovat neutrálně. Pokud navíc budete mít po kapsách trochu zlata, nabídnou vám i zajímavé obchodní nabídky.

Dále jsou zde třeba Hoglini. Ti vypadají skoro jako normální prasa a jsou dost agresivní. Můžete je však nakrmit a získat si tak jejich přátelství. Život v Netheru není žádná pohádka.

Některé z těchto novinek jste mohli vidět už v Nether snapshotu, ale konečný update toho přidává ještě mnohem víc. Pro celý seznam koukněte na patch notes.

Nether update je už teď k dispozici pro Windows 10 i Javu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.