Dlouho očekávaný Starfield je konečně tady!

Estimated read time 2 min read

Majitelé Premium edice už mohou hrát.

Bethesda oznámila Starfield před 5 lety na konferenci E3. Pracovat se na něm začalo však samozřejmě daleko dřív. Je to tak po 25 letech úplně nový svět, který od Bethesdy budeme moci prozkoumat. Starfield je asi tím největším RPG od Bethesdy, ale na slávu Skyrimu nebo Falloutu zatím zřejmě nedosáhne.

Recenze na Starfield jsou momentálně trochu smíšené. Někteří hře dávají jednoznačných 10/10 a jiní zase říkají, že čekali něco trochu víc. Hře určitě nehraje do karet ani to, že je na konzolích exkluzivní pro Xbox (kvůli akvizici Bethesdy společností Microsoft).

(zdroj: Bethesda)

Bethesda slíbila, že Starfield bude naprosto bez bugů. Jak se ukázalo, to není tak úplně pravda. Možná jste si mohli všimnout, že se postavy občas objevují třeba jen ve spodním prádle.

Hrát zatím mohou pouze majitelé Premium edice. Majitelé klasické edice si musí počkat až do 6. září. To taky znamená, že předplatitelé služby Game Pass byli tak trochu podvedeni. Byl jim slíben přístup hned v den vydání, ale jelikož se jedná o klasickou edici, musí čekat taky. Pokud chtějí hrát hned, je potřeba zakoupit upgrade na Premium za 31 dolarů. To se mi moc nezdá jako „day one“ přístup.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.