Netflix zrušil seriál Resident Evil hned po první serii

Estimated read time 2 min read

Seriál nezachránil ani hvězdný Lance Reddick.

Je tomu už asi měsíc, co vyšel Resident Evil od Netflixu, kde si zahráli třeba Ella Balinska, Tamara Smart a Lance Reddick. Na seriál jsme se všichni těšili a nakonec to dopadlo katastrofálně. Nikoho tedy asi nezaskočí, že se další serie už natáčet nebude.

Důvod zrušení je celkem jasný – seriálu se vůbec nedařilo. Při svém vydání se držel na druhém místě v žebříčku sledovanosti. Druhý týden toto nadšení začalo opadat a třetí víkend se pak z žebříčku top seriálů vytratil úplně.

(zdroj: Netflix)

Ani kritikům se seriál moc nezamlouval. Na Rotten Tomatoes si odnesl hodnocení 55% a od diváků pak pouhých 27%. A na našem tuzemském ČSFD to není o nic lepší, jelikož mu diváci dali pouze slabých 40%.

Jde tak vcelku o hořký a rychlý konec serie, která mohla mít potenciál. Ale buďme upřímní – všichni jsme se na seriál těšili hlavně kvůli Lance Reddicka a ani on bohužel nedokázal zabránit katastrofě. Netflix se snažil udělat seriál, který zaujme i mimo komunitu fanoušků Resident Evil. To se ale nepovedlo.

Toto byl navíc již druhý pokus od Netflixu na seriál ze světa Resident Evil. Ani jejich první pokus, Resident Evil: Infinite Darkness, se jim však moc nepovedl. Budou to zkošuet i do třetice nebo už tuto značku nechají na pokoji?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.