Netflix omylem prozradil premiéru Zaklínače

Estimated read time 2 min read

Tak prý v prosinci.

Všichni vědí, že velmi brzy se dočkáme Geralta i na našich televizních obrazovkách. Nikdo ale nevěděl, kdy přesně přijde. Teď už to možná víme. Netflix Netherlands přidal na Facebook seznam několika seriálů a k nim počet dní, jak dlouho si na ně budeme muset ještě počkat. Mezi nimi nechyběl ani už zmíněný Zaklínač.

Podle originálního postu si tedy na Zaklínače budeme muset ještě 97 dní počkat. Když to odpočítáme od 11. září, vychází, že Zaklínač od Netflixu dorazí 17. prosince.

Některé z ukázaných seriálů už mají pevně dané datum vydání takže tady se žádné překvapení nekoná. Zaklínač je ale trochu něco jiného. Netflix datum jeho premiéry pečlivě tajil. Je tedy možné, že jde jen o chybu? Prosincové datum se tedy ještě může změnit. 97 dní je dlouhá doba. I tak je to ale dobré vodítko k alespoň přibližné době, kdy můžeme Geraltův příchod očekávat.

Poprvé se nám více tento seriál představil v traileru, který vyšel už v červenci. Pojďme si na něj chvilku zavzpomínat. Vypadá opravdu dobře. Jestli si ho chcete připomenout, můžete se kouknout níže.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours