Někdo prozradil mapu Apex Legends už před rokem! Nikdo mu ale nevěřil

Estimated read time 2 min read

Mapu Apex Legends jsme mohli znát dávno před vydáním hry.

Vypustit do světa tak neuvěřitelnou zprávu musí být opravdu náročné. Děláte něco, co vlastně dělat nemáte a online svět se k vám nechová zrovna hezky. Co když narazíte na velmi zajímavý objev, ale nikdo vám nevěří? A ještě hůř, co když se na váš post podívají jen znudění posměváčci? Přesně to se stalo uživateli Redditu hiticonic asi před rokem. Naprosto bez obalu na Titanfall subredditu prozradil celému světu budoucí mapu Apex Legends.

Poste nese název „Alleged Minimap for Rumored Titanfall Battle Royal Game.“ Hiticonic se nám tehdy snažil ukázat toto:

Tohle je bez pochyb současná mapa Apex Legends, akorát s trochu jinou orientací. Před pár dny si na tento leak někdo vzpomněl a vytáhl jej na povrch. Jeho znovuobjevení pobavilo spoustu lidí a přilákalo obrovský zájem.

Autor originálního příspěvku se objevil taky. Nabádal lidi, aby mu přestali dávat „Reddit gold.“ Díky jeho aktivitě je pravděpodobné, že pro Respawn nepracuje. Mapa se mu tehdy do rukou musela dostat jinak. Ať je to jak chce, post nyní budí velký zájem. To je velký rozdíl oproti původním 14 komentářům.

Jaké z toho tedy plyne poučení? Vždycky věřte neuvěřitelným odhalením na Redditu!…..nebo raději ne… Možná tady žádné poučení není…

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.