PEGI prozradilo Call of Duty: Modern Warfare 2 Remaster

Estimated read time 2 min read

Dočkáme se na výročí Modern Warfare 2 remasteru?

Celý rok se na internetu mluvilo o remasteru Call of Duty: Modern Warfare 2. A světe div se, ten se opravdu obejvil na stránce PEGI. Nic není ještě oficiálně oznámeno, ale dostat už PEGI hodnocení by mohl být dobrý indikátor, že se remaster opravdu chystá.

Detailů je velmi málo. Post na stránce se zmiňuje pouze o kampani a to ještě jen na PS4. Datum vydání je napsáno na 28. února, co už je bohužel pryč. Je velmi nepravděpodobné, že by Modern Warfare 2 Remaster byl pouze PlayStation exkluzivita. Důvodem zmíňky pouze o PS může být fakt, že Sony mají dohodu, díky které dostávají Call of Duty updaty trochu dřív než všichni ostatní.

Call of Duty: Moder Warfare 2 Remaster byl původně očekáván v roce 2018. Když ale uvážíme, že originální hra vyšla v roce 2009, tak 2019 zní daleko líp, protože by to bylo přesně na 10 leté výročí. O tomto díle se taky často říká, že je nejlepší z celé serie. Pokud jste jej tedy nehráli, možná je čas zjistit, o čem je vlastně ten rozruch.

Doufám, že vydání tohoto remasteru bude mnohem lepší, než vydání toho posledního. Remaster MW1 sklidil špatné ohlasy kvůli nestabilnímu výkonu a problémům s multiplayerem. Negativní recenze na Steamu jej posunuly do „smíšené“ kategorie. Moc lidí už jej ani nehraje. Podle SteamDB je průměrný počet hráčů za jeden den 52.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.