Naraka: Bladepoint – tak trochu jiné Battle Royale

Estimated read time 2 min read

Battle Royale bez střelných zbraní

Naraka: Bladepoint bylo představeno v roce 2019 jako battle royale na blízkou vzdálenost s velkou možností poybu a block-and-parry systémem, který nevyužívá pouhé jedno blokovací tlačítko.

Hráči skutečně pocítí každý útok a budou muset využít vše ze svých schopností a vybavení. Náš tým vytvořil něco nádherného s velkým potenciálem zaujmout fanoušku multiplayerových her.

Na rozdíl od ostatních battle royale her, kde se vše točí okolo střelných zbraní, Naraka: Bladepoint je postaveno na boji zblízka a extrémní mobilitě. Hráči mají pohyb za využití háku a běhání po zdech téměř neomezen. Kromě toho ale mohou nosit i zbraň na dálku. Jak se ale ukázalo v betě, hráči spíše preferovali boj na vlemi krátkou vzdálenost.

Boj na krátkou vzdálenost je ve hrách někdy dost těžký zrealizovat a proto jsem zvědavý, jestli to Naraka: Bluepoint opravdu zvládne. Vývojáři slibují otevřenou betu od 23. do 26. dubna. Pokud si hru chcete vyzkoušet, stačí zaskočit na Steam a zažádat o přístup. Plná hra se pak očekává někdy v průběhu tohoto léta.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.