Amazon zrušil svém MMO z Pána prstenů

Estimated read time 2 min read

Oznámené MMO se ruší.

Pamatujete, když Amazon slíbil, že se jejich MMO ze světa Pána prstenů dočkáme v roce 2022? Tak to se nestane. Vlastně už se to nestane vůbec, protože projekt zrušili úplně.

Konkrétně je to z toho důvodu, že najaté vývojářské studio Athlon Games odkoupil Tencent a rozhodlo se, že na projektu dále pokračovat nebudou. Vyjednávání mezi Tencentem a Amazonem totiž nedopadlo dobře a vše tak bylo zastaveno.

Nepodařilo se nám zajistit podmínky pro pokračování na tomto projektu. Pána prstenů máme moc rádi a je nám líto, že hru zákazníkům nakonec nevydáme.

Samotný tým Amazonu bude z projektu přesunut někam jinam. Zrušení projektu však není tak velké překvapení. Je dobře známo, že Amazon není s ostatními velikány vždy za dobře. Přidejte k tomu ještě podivnou minulost Amazon Game Studios a katastrofa je na světě.

Amazon Game Studios bylo založeno v roce 2014 a od té doby ještě žádnou hru nevydali. Všechny své dosavadní velké projekty nakonec zrušili. Poslední naději tak zůstává pouze New World, kterého bychom se měli dočkat v srpnu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.