Apex Legends bude mít konečně i team deathmatch!

Poprvé od svého vydání v roce 2019 bude v Apex Legends i režim Team Deathmatch. Respawn říká, že tento režim byl jedním z nejčastějších přání hráčské komunity. Skoro se až divím, že to trvalo tak dlouho. Pořád ale lepší pozdě než nikdy.

Team Deathmatch myslím v Apexu asi nebude žádné překvapení. Dva týmy o 6 hráčích se utkají ve hře s rychlým respawnem. První tým, který dosáhne 30 zabití, vyhraje kolo. Dvě vítězná kola pak zajistí výhru celkovou. Režim vyjde s novou sezónou jako časově omezený. Dobrou zprávou ale je, že k němu bude přístup i po prvních třech týdnech v playlistu Mixtape, kde budou pravidelně rotovat mody jako Team Deathmatch, Gun Run a Control.

S tím se pojí také to, že Mixtape úplně nahradí režim arén z roku 2021. Respawn říká, že s tímto režimem nejsou spokojení a do hry nepřínáší to, v co doufali. Proto se jej chtějí zbavit úplně. Kromě toho pak v této sezóně nebude nová postava, ale vývojáři přepracujou ty stávající. Nově by chtěli představit 5 tříd, které od sebe budou dělit smysluplné unikátní perky. Budou to třídy Assault, Recon, Skirmisher, Controller a Suppor.

Místo nového hrdiny se tak dočkáme nerfů a malých změn. A jako novinka nová energetická zbraň Nemesis. Nová sezóna je plánována na 14. února.