Kingdom Come: Deliverance zřejmě čeká český dabing

Estimated read time 2 min read

Do projektu se zapojilo už několik velkých jmen.

Všem českým hráčům jistě leží již dlouho na srdci jedna otázka – dočkáme se někdy českého dabingu v Kingdom Come: Deliverance? Jelikož se hra odehrává na našem území, logicky se nabízí odpověď, že jednou určitě ano. Jak jsme ale již pochopili, s dabingem to nebude tak jednoduché.

Někteří šikovní fanoušci se rozhodli, že to tak určitě nenechají. Ze spíše zábavného projektíku nakonec vyrostl obrovský projekt, který si dává za cíl předabovat kompletně celou hru (včetně dodatečného obsahu) do češtiny. Do projektu již investoval i samotný Daniel Vávra který říká, že je to možná jediná cesta, jak se někdy dabingu dočkat. Tvrdí totiž, že Warhorse Studios bohužel neměli čas na dabingu pracovat a ani teď ten čas nemají.

V rozhovoru pro Indian autoři uvedli, že se do projektu zapojilo již přes 50 dabérů. Jde však o jména jako třeba Karel Zima, Petr Gelnar, Eliška Brumovská, Luboš Ondráček a spoustu dalších. Navíc prozradili, že zatím nejmenovanou roli možná dostane i samotný Vávra.

Projek prý zatím jede už 7 měsíců a vše vypadá dobře. Dabing je hotový pro veškeré cut-scény, což je určitě dost velký pokrok. Jak však autoři sami připouštějí, na dabing si možná ještě chvíli počkáme. Odhad jednoho roku tak nemusí být úplně mimo. Přejeme hodně štěstí!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours