Již v dubnu se dočkáme odhalení Star Wars: Jedi Fallen Order

Estimated read time 2 min read

Star Wars od Respawnu vypadá docela slibně.

Vedle velmi úspěšných filmových kousků to se Star Wars na poli her nevypadá vůbec dobře. Několik velmi slibých pokusů tady sice bylo, vždycky ale bylo něco tak trochu špatně. Hráči tedy stále čekají na to vyvolené studio, které dokáže udělat skutečně dobrou herní adaptaci ze světa Star Wars. Na E3 jsme se dozvěděli, že o další takový pokus se postará studio Respawn. V tento projekt vkládám velkou naději. Studio se v minulosti osvědčilo třeba serií Titanfall a nebo opravdu úspěšným battle royale titulem Apex Legends.

Nová hra by se měla jmenovat Star Wars: Jedi Fallen Order. Moc jsme se o ní pohužel nedozvěděli, studio vše pečlivě tají. Děj má být zasazen někde mezi třetí a čtvrtý díl. Zahrajeme si za hlavního hrdinu, kterému se povedlo přežít Rozkaz 66.

To už zní docela slibně. Víc bychom se měli dozvědět v dubnu. Od 11. do 15. dubna se v Chicagu koná Star Wars Celebraion. Na jedno místo se sjedou tísíce fanoušků hvězdné serie. Právě na této oslavě by se mělo uskutečnit odhalní Jedi Fallen Order. Pokud vás něco takového zajímá, rezervujte si čas 13. dubna. Dozvíme se nejen další detaily, ale prý nám vývojáři ukážou i první trailer. Celá hra se pak očekává někdy koncem tohoto roku.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.